O grze

O grze - Speedway Manager

Speedway Manager to darmowy menedżer żużlowy. Zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie własnym klubem.

Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo podczas których gracz ma pełny wpływ na ich przebieg. Nic nie dostarcza takich emocji jak mecz przeciwko przyjaciołom i innym osobom, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami. W tej niezwykle interaktywnej grze, w której codziennie coś się dzieje, a społeczność jest bardzo zaangażowana, nie zabraknie takich wyzwań jak rozbudowa stadionu, podpisywanie umów ze sponsorami, zatrudnianie specjalistów, dbanie o morale zawodników czy ruchy transferowe. Zaś nasze postępy są proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko wdrapiemy się na wymarzony szczyt.

Co ważne, by grać w Speedway Manager nie musimy ściągać żadnych plików - wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie.

Media o grze

Wcześniejsze części zdołały zbudować wokół siebie zgraną społeczność, która doprowadziła pierwszą część do zwycięstwa w konkursie FreeGalaktus w głosowaniu internautów. Dzięki temu o nietypowym menedżerze usłyszało szersze grono graczy, bo w nagrodę Speedway Manager mógł się pokazać na Poznań Game Arena czy Gdynia Game Festival 2015.

Gracz jest prezesem i właścicielem klubu żużlowego. Na początku dostaje nowy zespół, a zadanie w grze polega przede wszystkim na dbaniu o finanse, a także o pracowników i o żużlowców. Do zadań prezesa należy wybieranie ofert sponsorskich. Oczywiście trzeba uważać, by nie doprowadzić klubu do bankructwa.

Speedway Maganer to jeden z nielicznych dostępnych na rynku menadżerów online, ale z pewnością najbardziej rozbudowany oraz realistyczny. Wyczerpujący system rozgrywek zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Speedway Manager to nie tylko świetna rozrywka online dla każdego, kto chce wcielić się w rolę prowadzącego swój własny klub. To także okazja dla obcokrajowców na nauczenie się języka polskiego. Dokonał tego choćby Dominik Slezak – były słowacki żużlowiec.

Kontakt

Questa Group sp. z o.o. sp.k. ul. Dobrego Pasterza 50, 31-416 Kraków, NIP 9452230016, KRS 0000801443
Adres e-mail: support@questagroup.pl