Zasady gry

Zasady gry Speedway Manager

1. Konto użytkownika może zarejestrować osoba, która ukończyła 16 lat.

2. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Kilka osób może założyć konta na jednym komputerze/ adresie IP, ale muszą o tym powiadomić zespół gry.

3. Nazwa użytkownika oraz klubu nie może zawierać słów powszechnie uznanych za obraźliwe, obsceniczne i wulgarne oraz nie może naruszać niczyich praw autorskich ani też w inny sposób naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich.

4. Zawsze traktuj innych członków społeczności gry z szacunkiem. Zabrania się używania słownictwa niecenzuralnego lub uznanego za obraźliwe oraz podejmowania tematów niezwiązanych z grą lub sportem żużlowym.

5. W Speedway Manager można grać wyłącznie poprzez wspierane przeglądarki w ich oficjalnych wersjach.

6. Użytkownicy są zobowiązani do zgłaszania informacji o błędach do zespołu gry, gdy tylko je zauważą lub dowiedzą się o nich. Niewykonanie tego natychmiast, szczególnie jeśli z powodu błędu uzyskane zostały korzyści, może skutkować karą.

7. Zabronione jest zwracanie się do innych użytkowników z prośbą o wykonanie działania lub udzielenie informacji bezpośrednio lub pośrednio powiązanych z własnością konta, a także szantażowanie, oszukiwanie lub grożenie w taki sposób oraz namawianie do łamania zasad gry w jakikolwiek sposób.

8. Zabronione jest promowanie innych gier, firm lub inicjatyw bez wcześniejszej zgody administracji gry.

9. Zespół gry zastrzega sobie prawo do karania lub banowania graczy, którzy nie przestrzegają zasad w grze, także bez wcześniejszego ostrzeżenia lub powiadomienia.

10. Te zasady nie są w stanie objąć wszystkich możliwych sytuacji. Zespół gry jest upoważniony do nakładania kary także w przypadkach nieobjętych tymi zasadami.

11. Questa Group sp. z o.o. sp.k. nie ponosi odpowiedzialności za działania lub komentarze użytkowników w grze. Treści użytkowników mogą zostać usunięte bez uprzedniego ostrzeżenia, powiadomienia i konieczności podania przyczyny, jeśli zostaną uznane za naruszające nasze zasady.

12. Questa Group sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do zmiany zasad w dowolnym momencie.